MADŽARSKA U21 : SLOVENIJA U21  24:24 (12:12)

Madžarska: Miklos 9(2) obr., Roszavolgy; Hornyak, Leimeter 2, Toth 1, Juhasz 6(3), Faluvegi 1, Kovacsics , Stranigg 1,  Nemes,  Vasvari, Gyori 4,  Zakics,  Torteli, Banhidi , Ligetvari 4, Nagy, Gyene 2(1), Horvath 1, Szeitl 1, Trener: Csoknyai Istvan

Slovenija: Blaževič 5(1) obr., Kastelic 5(1) obr., Škorc 1 obr.; Henigman,  Suholežnik 1, Gašperšič 1, Groff 4, Lapajne 2, Janc 7, Jurečič, Ovniček 2, Fižuleto, Verdinek 2, Kodrin 2, Bratkovič 2(2), Jenko Bogdanič, Marguč ; Trener : Slavko Ivezič

7m: Madžarska: 6/4,  Slovenija: 5/3

Izključitve: Madžarska: 6 min.,  Slovenija  20  min.

V prvi tekmi na kratkem madžarskem gostovanju so slovenski mladinci po boljši igri v prvem in nekaj slabši v drugem delu igre remizirali z madžarskimi vrstniki.  V sploh prvi pripravljalni tekmi za nastop na bližnjih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo je bil selektor Ivezič lahko bolj zadovoljen z obrambo, saj so naši prejeli le 24 zadetkov, kljub temu, da so imeli kar 20 minut igre v polju ob vratarju le pet igralcev. Izključitev je bilo na naši strani za 14 minut več kot na madžarski. Celotno srečanje so naši preizkušali obrambo na črti, enakovredno minutažo pa so dobili vsi vratarji in igralci, medtem ko so Madžari, pri katerih je celotno tekmo branil njihov prvi vratar, igrali bolj na rezultat.  Kljub temu so bili v obdobju, ko je igrala najmočnejša postava, naši v prednosti dveh do treh zadetkov. Jutri bodo naši na Madžarskem z domačo selekcijo odigrali še eno tekmo, v kateri bodo preizkusili obrambo 5:1, potem pa se vračajo domov, kjer bodo nadaljevali s kratkimi pripravami.