Mladinska ženska reprezentanca na Junior zaključni turnir

Rokometašice ženske mladinske reprezentance se bodo naslednji vikend udeležile turnirja Junior final 4, ki bo potekal v Budimpešti. Polfinalni tekmi, ki sta na sporedu v petek 11. aprila, bosta odigrani zunaj na zelo znanem Trgu junakov.

V soboto 12. aprila pa se bodo ekipe pomerile v László Papp Areni. Tekma za tretje mesto bo na sporedu ob 11. uri, finale pa ob 20.30.

Celotni turnir bo v znamenju finalnega turnirja Lige prvakinj, kar bo tudi odlična priložnost za mlade rokometašice, da doživijo vzdušje vrhunskih rokometnih tekem.

REPREZENTANCA SLOVENIJE:
Ema Abina (Krim Mercator), Patricija Akalović (DJK Westwach Weiden), Iza Bon-Brzin (Krim Mercator), Neža Curk (Tržič), Živa Čopi (Krka), Petra Fister (Krim Mercator), Saša Golavšek (Zelene Doline Žalec), Eli Groff (Mlinotest Ajdovščina), Maja Helbel (Z’Dežele), Ema Hrvatin (Krim Mercator), Tjaša Lovšin (Krka), Anika Strnad (Zelene Doline Žalec), Maja Vojnovič (Krka), Luna Vončina (Krim Mercator), Hana Vučko (Krim Mercator), Nina Žabjek (Krim Mercator)

Rezerve: Tjaša Arhanič (Krim Mercator), Ana Berzelak (Olimpija), Laura Cerovak (Krim Mercator), Kaja Kolar (Zelene Doline Žalec), Nika Ožegovič (Naklo)

Vodstvo reprezentance:
Bojan Voglar – trener reprezentance
Dejan Tomazini – pomočnik trenerja
Marko Madžarevič – trener vratark
Urška Pupčević – maserka
Boris Čuk – tehnični vodja reprezentance
SPORED DOGAJANJA V BUDIMPEŠTI:
četrtek, 10. maja, ob 17.30: 1. trening

petek, 11. maja, ob 9.30: 2. trening
petek, 11. maja, ob 18.00: MADŽARSKA : SLOVENIJA (Trg junakov)
petek, 11. maja, ob 20.00: RUSIJA : ČRNA GORA (Trg junakov)

sobota, 12. maja, ob 11.00: tekma za tretje mesto (László Papp Arena)
sobota, 12. maja, ob 15.15: CSM BUKAREŠTA : GYÖRI AUDI ETO KC (László Papp Arena)
sobota, 12. maja, ob 18.00: ROSTOV-DON : HC VARDAR (László Papp Arena)
sobota, 12. maja, ob 20.30: tekma za prvo mesto (László Papp Arena)

nedelja, 13. maja, ob 10.00: 3. trening
nedelja, 13. maja, ob 15.15: tekma za tretje mesto FINAL4 (László Papp Arena)
nedelja, 13. maja, ob 18.00: tekma za prvo mesto FINAL4 (László Papp Arena)

 

Pripravil: Žiga Rebevšek

Komentarji

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja