Slovenci za las izgubili proti Hrvatom

Slovenska reprezentanca se je v četrtfinalu na sredozemskih igrah pomerila s hrvaško reprezentanco. Ekipi sta bili skozi celotno srečanje povsem izenačeni, vendar so se na koncu uvrstitve v polfinale veselili sosedje iz Hrvaške.

V prvem delu srečanja sta obe ekipi zaigrali odločno v obrambi. Hrvati so bili večino časa v vodstvu, vendar z minimalno razliko. Prvi polčas se je tako končal 9 : 7 v korist Hrvatov.

Drugi polčas pa so bolje odprli Slovenci, ki so hitro uspeli izenačiti. V naslednjih minutah smo spremljali igro gol za gol. Na koncu tekme je Slovencem zmanjkalo nekaj športne sreče in Hrvati so se veselili zmage z 17 : 16. Najboljši strelec slovenske reprezentance je bil Gal Marguč, ki je dosegel pet zadetkov.

Slovence jutri čaka tekma za razvrstitev med 5. in 8. mestom.