Celjani na polovici tekme ZAPUSTILI IGRIŠČE!

Celjani si nekaj dni nazaj igrali svojo drugo pripravljalno tekmo. Nasprotnik je bil večkratni romunski prvak Constanza. Po prvih 30 minutah so Celjani vodili z rezultatom 17:14, kar je bil tudi končni rezultat tekme, saj so se Celjani odločili protestno zapustiti igrišče.

V klubu so pojasnili, da je bila tekma ob polčasu prekinjena “zaradi pretirane grobosti gostov. Naša ekipa ni želela na trening tekmi tvegati dodatnih poškodb, ki bi vplivale na nadaljevanje sezone, ali morebitnega vsesplošnega pretepa.

Pred to tekmo so se Celjani že pomerili z reprezentanco Saudske Arabije in jo premagali s 35:25.

Glede poteka priprav je Branko Tamše povedal: “Pričakujem lep štart v sezono, verjamem, da bomo v njej upravičili to za kar smo tu zbrani in za kar treniramo ter nosimo dres Celja Pivovarne Laško. Da bo to lažje, bo potrebno zdravje in to je tisto kar želim vsem v največji meri.

Pripravil: Primož Petrovič Vernikov