Marinovič po zmagi proti SVIŠ-u: “Malce nas je presenetila obramba 4-2”

V Podnu sta se v 14.krogu državnega prvenstva pomerila domača ekipa Urbanscape Loke in gostje iz Ivančne Gorice. V prvem medsebojnem srečanju so zanesljivo slavili rokometaši Loke. Tudi tokrat večjih presenečenj nismo videli.

Po tekmi je svoje misli strnil igralec Urbanscape Loke, Milan Marinovič, ki je dejal, da so jih Ivančani sicer malce presenetili, a vseeno jim niso povzročili večjih težav: “V tekmo smo vstopili zelo osredotočeni, vedeli smo, da sta dve točki s SVIŠ Ivančno Gorico zelo pomembni. Prvi polčas smo odigrali zelo dobro, malce nas je presenetila obramba 4-2, vseeno pa smo prihajali do lahkih golov. Na odmor smo šli s 5 goli razlike. V drugem polčasu smo razliko še povečali, priložnost so dobili tudi mlajši igralci. Gostujoči ekipi čestitam za korektno in športno igro.

Z naslednjim krogom se zaključi tekmovanje prvega dela sezone. Škofjeločani bodo zaključili koledarsko leto z gostovanjem v Mariboru, Ivančani pa bodo gostili ekipo Ormoža.