SENZACIONALNO: Dvoboj med Francijo in Nemčijo brez zmagovalca!

Na težko pričakovanem obračunu med Francozi in Nemci sta se reprezentanci razšli brez zmagovalca. V nabito polni Meredes-Benz Areni sta ekipi bili praktično ves čas skupaj. Poleg omenjenega obračuna pa so bile včeraj na sporedu tudi tekme skupine A.

Skupina A
Po presenetljivi zmagi Brazilije proti Rusom je bila na sporedu tekma med Korejci in Srbi. Prvi polčas so presenetljivo bolje odigrali Korejci, Srbi pa se nikakor niso sestavili. Drugi polčas se je reprezentanca Srbije vendarle prebudila in začela manjšati razliko. Po napeti končnici so Srbi vknjižili novo zmago.

Večer pa je zaznamovala rokometna poslastica med Francozi in Nemci. Obe ekipi sta bili zelo motivirani, a so imeli Nemci kot gostitelji prednost domačega terena. Prvi polčas je bolje odigrala reprezentanca Nemčije. Ekipi sta bili v prvem delu povsem izenačeni, minimalno prednost pa so zadrževali Nemci. V drugem polčasu smo lahko spremljali podobno igro kot v prvem. Nobena ekipa ni vodila za več kot dva gola. V zadnjih minutah so domačini vodili z dvema goloma a so izjemni Francozi poskrbeli za infarktno končnico in uspeli rezultat izenačiti na 25 : 25.

Francoski rokometaši so z osvojeno točko skočili na vrh lestvice skupine A, Nemci pa za njimi zaostajajo le za točko.