2. DRL: Zmaga Velike Nedelje in Kozine

V minulem vikendu smo spremljali dve zanimivi tekmi v končnici za prva štiri mesta v 2. DRL za moške.

RD ŠKERJANC JADRAN HRPELJE-KOZINA : RK AJDOVŠČINA 30:29 (15:14)
(Nadarevič, Poles, Tunanovič 7; Mičovič 11, Peljhan, Kokan 4)

Vikend sta otvorili ekipi Kozine in ekipa Ajdovščine. Kozina si je z dobro igro že v začetku tekme priigrala pet zadetkov prednosti. Polčas se je v Kozini končal z rezultatom 15:14 za domačo ekipo. Tudi v drugem polčasu so domači ohranjali razliko, a so v 56. minuti igralci Ajdovščine prišli do zadetka za izenačenje. Tekma se je skoraj končala brez zmagovalca, a je Jan Tunanovič z zadetkom v zadnji minuti poskrbel, da sta dve piki ostali doma.

RK VELIKA NEDELJA : MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG 32:20 (16:11)
(Borko 8, Niedorfer 6; Vasič 6, Stantič 4)

V skupnem delu neporažena Velika Nedelja je na domačih tleh gostila Novogoričane. Skozi celotno tekmo Velika Nedelja ni dovolila, da bi se jim nasprotniki približali. Že ob polčasu so domači vodili z rezultatom 16:11. Tudi v drugem polčasu so razliko obdržali oz. jo še povečali in tako pokazali kako dobro so pripravljeni. Varovanci Uroša Krstiča so zabeležili že šestnajsto zmago in ostajajo še naprej neporaženi.