Ormož v gosteh z novo zmago!

Na Dolenjskem smo spremljali tesen obračun, ki je na koncu pripadal rokometašem iz Ormoža.

V prvem polčasu smo spremljali precej izenačen dvoboj, katerega tempo je vseskozi bolj ali manj nadziral Ormož. V 25. minuti so po golu Tilna Kosija gostje prišli na 3 gole prednosti, bolj pa trmastim Dolenjcem niso ušli. V zadnji minuti prvega dela je Klemen Za Krko zaostanek znižal in postavil izid polčasa 14:16.

V nadaljevanju je izgledalo, da se je zgodba ponovila, dokler niso rokometaši Krke po treh uspešnih napadih zapored brez odgovora Ormožanov v 48. minuti prišli do izenačenja na 23:23. Iz sedemmetrovke je bil uspešen Tilen Kukman. Očitno je bilo, da bomo spremljali tesno končnico, v kateri so domači dobrih pet minut pred koncem celo povedli z minimalno prednostjo. Za Ormož sta odgovornost z dvema zadetkoma prevzela Rok Žuran in Bojan Čudič, v vratih pa se je v ključnih trenutkih izkazal Aleš Zemljić. Daniel Mesarić je z 28-tim golom le še potrdil zmago. Zadnja dva gola na srečanju so dosegli rokometaši Krke a je bilo že prepozno. Gostje so slavili s 27:28.