Tobias Cvetko izjemno razpoložen po poškodbi

Na tekmi avstrijskega prvenstva je po poškodbi prvič zaigral bivši igralec Celja Pivovarne Laško in navdušil!

Pomerili sta se ekipi HC LINZ AG in SC kelag Ferlach. Že od samega začetka tekme je ekipa Linza pokazala, kam bo odšla zmaga. Delo so opravili že do polčasa, ko so vodili z 20:8 in tako tlakovali pot do zmage. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili vsi igralci. Zmagali so z rezultatom 31:21, tako Linz ostaja neporažen v svoji novi dvorani.

Izvrstno tekmo je po poškodbi odigral Tobias Cvetko. Na svoji prvi tekmi po povratku je dosegel 9 golov za Linz. O njegovi predstavi je glavni trener Milan Vunjak povedal: “To je bila odlična predstava mojih fantov. Veseli me povratek Tobiasa Cvetka, odigral je odlično tekmo na svoji prvi domači tekmi. S to predstavo, Ferlach danes ni imel možnosti.”