Barcelona se je poigrala tudi z Benidormom

Včeraj je bila odigrana tekma lige Asobal med domačim Benidormom in Barcelono, kjer so nastopili tudi Blaž Janc, Domen Makuc in Jure Dolenec.

Spremljali smo tekmo z velikim številom zadetkov, Barcelona je pričakovano prevzela pobudo in že v prvem polčasu dosegla 26 zadetkov, na drugi strani pa jih je Benidorm dosegel 15. Drugi polčas je precej bolje odigral Benidorm in drugi del se je končal z rezultatom 20-20. Barcelona je tekmo dobila z 35-46, kar pomeni, da smo spremljali res zelo napadalen obračun in pohvaliti velja tudi domačine, saj Barcelona redko prejme tako veliko število zadetkov.

Na tekmi so bili odlično razpoloženi naši legionarji. Domen Makuc je odigral veliko število minut in jih dobro izkoristil, dosegel je 5 zadetkov iz 10 poizkusov. Blaž Janc je bil stoodstoten, dosegel je 5 zadetkov iz 5 strelov. Jure Dolenec je dodal 4 zadetke iz 4 poizkusov. Najboljši strelec Barce je bil Dika Mem z osmimi zadetki.