Celjanke do pomembne zmage v Novem mestu

V 7. krogu ženske rokometne lige sta se v Novem mestu srečali ekipi Krke in Z`dežele. Domačinke so se kljub mnogim odsotnim igralkam uspešno upirale Celjankam ter na odmor odšle z zaostankom dveh zadetkov (12-14). V uvodnih minutah drugega polčasa so rokometašice Krke zaigrale še bolje in prišle do izenačenja (15-15), nato pa so Celjanke stvari vzele v svoje roke in prišle do visoke zmage z rezultatom 21-31.

Pri domačinkah je 6 zadetkov dosegla Lara Kolobarić, pri gostujočih rokometašicah pa se je pod 9 golov podpisala Sanja Vrček.

Ostali obračuni 7. kroga modre skupine niso bili odigrani. Velenjčanke se bodo z Litijčankami srečale 14.12. ob 19.30, rokometašice Ajdovščine bodo 23.12. ob 19.00 doma pričakale Krimovke, termin obračuna med Izolo in Ptujem pa zaenkrat še ni znan.