Koprčanke ostajajo neporažene

Rokometašice Kopra še naprej ostajajo neporažene. Na zaostali tekmi 12. kroga so za dva gola premagale Vrhničanke (23:21) in zabeležile svojo 13. zmago v tej sezoni 1. ženske rokometne lige.

Prvi polčas dvoboja na Vrhniki je bil precej izenačen. Najvišje vodstvo so si v prvih 30 minutah priigrale gostiteljice, a imele so prednost le dveh zadetkov, na odmor pa odšle z minimalno zalogo (12:11). Izenačeno je bilo tudi v drugem delu srečanja. V 50. minuti so gostiteljice prvih povedle za tri gole (20:17), v nadaljevanju pa Vrhničankam niso več pustile, da se jim približajo. Na koncu so bile boljše za dva zadetka (23:21).
Najboljša strelka tekme je bila Metka Škabar z devetimi goli, šestkrat pa je za gostiteljice zadela Klavdija Leben.