Matic Verdinek: »Kar smo prikazali v drugem polčasu je naša igra«

RK Gorenje Velenje - Jan Gregorc

Rokometaši Velenja so na domačem parketu premagali ekipo RK Jeruzalem Ormož z rezultatom 36:24. Na zaostali tekmi 21. kroga sta se spoprijeli ekipi, ki sta imeli poleg Trebnjega na kontu dve tekmi manj kot preostanek lige. Velenjčani se zdaj nahajajo na tretjem mestu z dvema točkama manj in tekmo več kot drugouvrščena ekipa iz Trebnjega. Kaj je po pomembni zmagi povedal igralec tekme?

Matic Verdinek, rokometaš Gorenja Velenja:

»Tekma je bila na začetku zelo izenačena. V prvem polčasu nismo pokazali največ, česar smo sposobni, ne v napadu, ne v obrambi in Jeruzalem Ormož nam je vseh trideset minut dihal za ovratnik. Ekipi bi čestital za drugi polčas. Pokazali smo dobro igro, po rezultatu se vidi, da smo imeli v drugem delu tekme hiter pretok žoge in dosegali lahke zadetke. Kar smo prikazali v drugem polčasu je naša igra, ki nas krasi od lanskega leta. Še enkrat iskrene čestitke vsem!«