Ormožani v zaključku zlomili odpor gostov

Rokometaši Jeruzalema Ormoža so včeraj na Hardeku odigrali četrto pripravljalno tekmo. Zabeležili so zmago z rezultatom 26:25.

Ormožani so se včeraj na Hardeku pomerili s hrvaškim prvoligašem GRK Varaždin. Začetek tekme je bil izjemno izenačen. V drugi polovici prvega polčasa so rokometaši Varaždina naredili prvo večjo razliko z rezultatom 6:10. Blestela sta Fabijan Grubišić, ki je prispeval devet zadetkov in izjemni vratar Tin Herceg, ki je ubranil 17 zadetkov. Polčas se je končal  z rezultatom 10:13.

Ormožani so se v začetku drugega polčasa vrnili in pokazali pravi obraz. Z delnim izidom 5:0 so si priigrali vodstvo z rezultatom 15:13. Vse do konca je bilo napeto, a je ormoškim rokometašem uspelo in zabeležili so zmago. Tekma je bila končana z rezultatom 26:25.

JERUZALEM – VARAŽDIN 26 : 25 (10 : 13)
Jeruzalem: Skledar (+2), Zemljič (+2), Balent (+6); Bogadi 2, Voljč, Vincek, Žuran 7, Hebar, Šulek 3, Cirar 2, Pandev 2, Kosi 4, Krabonja 2, Ćirović 3, Škrinjar, Munda 1.