Škofjeločani na prvi spomladanski tekmi preko Ormoža

RD Urbanscape Loka

Škofjeločani so v prvi tekmi spomladanskega dela premagali goste iz Ormoža. Tako je ekipa Urbanscape Loke dobila novi dve točki, ki ji bosta še kako prav prišli v nadaljevanju prvenstva. Ormožani bi se z zmago še bolj odlepili z dna lestvice, a bodo to priložnost iskali naslednjič.

Vse do sedme minute smo spremljali mirno tekmo, ko so kar naenkrat padli štirje rumeni kartoni, dva na obeh straneh. To se je prekinilo z golom Bojana Čudiča in odgovorom Cingesarja na domači strani. V petnajsti minuti smo videli nov rumeni karton in hiter gol Jamnika za rezultat 7:2. Razlika se ni pretirano višala niti padala in ostala taka do polčasa, ko je bil rezultat 12:8.

Drugi polčas so z golom Damjanovića začeli domači rokometaši. Vse do 40. minute smo videli izmenjavanja golov na eni in drugi strani v lepem zaporedju. Jan Mlač Černe je takrat zadel za 18:14, a so se Škofjeločani s trdno obrambo in nekaj lepimi obrambami obranili poskusov gostujoče ekipe. Zadnji gol na tekmi in svoj osmi je zabil Tilen Kosi in postavil končni rezultat.

RD Urbanscape Loka : RK Jeruzalem Ormož28:22 (12:8)