Škofljica namučila prvoligaše

Včeraj so pripravljalno srečanje odigrali igralci Škofljice in Krke. Novomeščani so premagali Škofljico s 26:22, a je v prvem polčasu kazalo ravno obratno.

Škofljica je pred pričetkom priprav dobila kar nekaj močnih okrepitev, kar se pozna tudi na igrišču. V prvem polčasu so bili Škofeljčani enakovreden oziroma celo boljši nasprotnik, saj je bil rezultat prvega dela 11:8 v njihovo korist. V drugem delu pa so prvoligaši stopili na plin in pokazali svoj pravi obraz ter slavili s 26:22.

»Zaključili smo s še eno pripravljalno tekmo, kjer smo za štiri gole premagali ekipo Škofljice. K tekmi smo pristopili slabše, v nadaljevanju pa smo strnili obrambo in na koncu zmagali. Jutri nas čaka turnir in tekma s trebanjskim Trimom. Upam na še eno dobro odigrano prijateljsko tekmo,« je za spletno stran novomeškega kluba povedal Mark Batagelj.