Slovenci brez zmage v prvem delu evropskega prvenstva

Slovenska moška rokometna reprezentanca do 18 let na evropskem prvenstvu v Podgorici zaključuje prvi del prvenstva brez zmage.

Žal našim reprezentantom tudi na zadnji tekmi prvega dela, proti reprezentanci Danske, ni uspelo dobiti točke. Slovenci so Dancem uspeli slediti vse do 13. minute, nato pa je nekaj črnih minut privedlo do delnega izida 5:1 za reprezentanco Danske. Od 22. minute, ko so Danci napravili delni izid, se Slovencem žal ni več uspelo približati. Reprezentanca Danske je tekmo končala z rezultatom 29:36.

Izbranci Sandija Markla se bodo v nadaljevanju prvenstva pomerili od 9. mesta naprej. V torek jih čaka tekma z reprezentanco Francije in nato še s Ferskimi otoki.