Slovenci izgubili proti Tunizijcem

Slovenska moška reprezentanca je odigrala drugo tekmo na Sredozemskih igrah v Tarragoni in izgubila proti reprezentanci Tunizije.

Slovenci so po prepričljivi zmagi nad Črno goro na drugi tekmi sredozemskih iger morali priznati premoč rokometašem iz Tunizije. Že v prvem polčasu so pobudo prevzeli Tunizijci, ki so s svojo hitro igro povzročali težave slovenski obrambi. Slovenci niso našli pravih rešitev za priključek in na odmor odšli z zaostankom treh golov (16 : 13).

Drugi del srečanja so bolje začeli Tunizijci, ki so svojo prednost še povišali na šest golov. V zadnjih minutah pa so se slovenski rokometaši uspeli približati na zgolj en gol zaostanka. Na koncu so Slovenci popustili in Tunizija se je veselila zmage s 33 : 29.

Ob morebitni uvrstitvi naših v četrtfinale odloča jutrišnja tekma med Črno Goro in Tunizijo. Ob zmagi Tunizije, neodločenem izidu ali porazu Tunizije z manj kot 13 zadetki so naši uvrščeni v četrtfinale, ki bo 27. 6.