Slovenj Gradec brez moči na gostovanju pri Jeruzalem Ormožu

RK Jeruzalem Ormož : RK Slovenj Gradec (FOTO: NBlagovic)

Domači rokometaši so pred tekmo visoko letali, saj jim je uspel velik uspeh z uvrstitvijo med najboljših dvaintridesetih ekip v pokalu EHF. V goste so prišli rokometaši Slovenj Gradca, ki so imeli le eno nalogo – dve točki.

Tekma se je hitro začela s prednostjo domačinov, ki so povedli z rezultatom 4 prot 1. Vse do konca prvega polčasa so Slovenjgrajčani zaostajali za dva ali tri gole razlike, ko se je tekma prelomila. Jeruzalem Ormož je v drugi polčas vstopil z vodstvom šestih golov pri rezultatu 17-11.

Drugi polčas se je začel z dvemi hitrimi goli Ormožanov in razlika je narasla na osem golov. Ko se je pri koncu skoraj zdelo, da bi RK Slovenj Gradec uspel iztržiti nekaj več, so domači rokometaši na ramenih navijačev zabili tri zaporedne gole in tekmo mirno pripeljali do konca.

Končni rezultat: RK Jeruzalem Ormož – RK Slovenj Gradec : 31-25