Trimo brez presenečenj do visoke zmage nad Izolo

Trebajnski Levi na domači tekmi proti Izoli stvari niso prepustili naključju. Po uvodnih minutah so ujeli napadalni ritem in se tudi po zaslugi razpoloženega vratarja sprehodili do visoke zmage s 34:24.

Izolani so v uvodu prvega polčasa še popolnoma parirali dolenjskim favoritom. Do desete minute sta se ekipi izmenjavali v vodstvu, ob izključitvi Nejca Demšarja na strani gostov pa je Trimo prvič prišel do spodobnejše serije zadetkov. Kasneje je sledila tudi dvojna dvominutna kazen pri Trebanjcih, a rokometaši Izole tega niso znali izkoristiti. Pred odmorom so si, sploh po zaslugi številnih zgrešenih strelov obalnih predstavnikov, varovanci Uroša Zormana priborili zajetno vodstvo z 20:13.

Drugi polčas je potekal v podobni režiji z dodano vrednostjo Urha Brane, ki je ob trdni obrambi Trima bolj ali manj zlahka odbijal gostujoče strele. V 25. minuti so Trebanjci prišli do svoje najvišje prednosti (31:18), ki so jo Izolski rokometaši do zadnje sirene le še uspeli zmanjšati na okroglih -10.