Trimo še ni zaključil zmagovalnega niza!

RK Trimo Trebnje so po trdem obračunu proti Ormožu dobili še drugo tekmo v državnem prvenstvu.

Pričakovano sta si bila v boju brez izrecnih favoritov (vsaj tako je kazalo) nasprotnika v začetku srečanja izenačena. Kljub temu pa se v prvem delu ekipi nista izmenjavali v vodstvu, gol ali dva razlike so pred tekmeci držali izključno rokometaši Trima. Prvi polčas se je v korist domačih končal s 17:16.

V drugi polovici so Ormožani slabih deset minut še držali stik z nasprotnikom, nato pa po dveh zaporednih golih Gregorja Potočnika in dveh zaporednih obrambah Urha Brane le zaostali za tri zadetke (25:21).  Kmalu za tem je v 41. minuti Potočnik po grobem prekršku prejel rdeči karton, a to še zdaleč ni ustavilo naleta Trebanjcev, ki so pred zadnjimi desetimi minutami srečanja vodili že s 30:24.

Prednost so z zbrano igro v napadu uspeli zadržati in s 38:34 dosegli še drugo zmago v prvi ligi NLB.