Uroš Rapotec: »Vedeli smo kaj nas čaka v Velenju«

RD Koper - RK Gorenje Velenje (FOTO: Jan Gregorc)

Po včerajšnjem gostovanju Koprčanov v Velenju, ki so ga dobili slednji, so svoje misli strnili v obeh taborih. Tekma se je zaključil a29-23 v korist RK Gorenje Velenje. Prišli so do svoje pete zmage v sezoni, rokometaši RD Koper pa se bodo za svojo drugo zmago v sezoni borili v naslednjem krogu.

Emir Taletović, rokometaš Gorenja Velenja

»Veseli smo še ene zmage v Rdeči dvorani. Tekmo nismo odigrali tako kot smo si želeli, naredili smo preveč napak v obrambi in napadu. Od dvajsete minute prvega polčasa naprej smo se zbrali in zaigrali in naredili razliko, ki smo jo nato držali do konca. Z današnjo tekmo nismo zadovoljni, saj se pozna naporen ritem, a kljub temu moramo na vsaki tekmi igrati maksimalno.«

Uroš Rapotec, trener RD Koper:

»Vedeli smo kaj nas čaka v Velenju, Velenjčani so bili že pred tekmo velik favorit. Mi smo tekmo dobro odprli, dobro ustavljali njihov napad in dosegali zadetke. V drugem delu smo padli, njihov vratar se je razbranil in Velenjčani so povečevali prednost. Naredili smo preveč napak, da bi lahko tako izkušeno ekipo premagali.«