Velenjčanke v nov teden z zmago

Nov teden so rokometašice Velenja odprle z zmago. V končnici od 5. do 8. mesta so se pomerile proti rokometašicam Zagorja.

Tekma je bila v začetku zelo izenačena. Prvo razliko so Velenjčanke s tremi zadetki uspele narediti v 20. minuti z zadetkom Nastje Ferenc. Zagorjanke se nikakor niso mogle približati na manj kot dva zadetka zaostanka. Ob polčasu so tako s tremi zadetki prednosti vodile Velenjčanke (11:13). Po premoru so se v 47. minuti Zagorjanke uspele približati le na gol zaostanka, a so se Velenjčanke hitro vrnile in si zagotovile najvišjo prednost petih zadetkov na tekmi (19:24). Tekma se je končala v korist rokometašic Velenja z rezultatom 21:25.

Za domačo ekipo je bila najbolj natančna Saša Golavšek s sedmimi zadetki, za gostujočo ekipo pa je osem zadetkov prispevala Nastja Ferenc.

RŽK ZAGORJE : ŽRK VELENJE 21:25 (11:14)
Golavšek 7 (1), Pirc in Zakrajšek po 4; Ferenc 8 (4), Černivec 6.