Velika Nedelja se je namučila proti Kočevju

Včeraj je bila odigrana zadnja tekma 4. kroga v 2. DRL. Velika Nedelja je gostila rokometaše iz Kočevja in vknjižila zanesljivo zmago. Tekmovanje se bo nadaljevalo ta konec tedna, ko bo nasporedu pet tekem petega kroga.

Velika Nedelja je na tretji tekmi letošnjega državnega prvenstva dosegla tretjo zmago in ostaja pri popolnem izkupičku. Domačini so se precej namučili s Kočevjem, ki še vedno ostaja brez točk v državnem prvenstvu. V uvodnih minutah domačinom nikakor ni steklo. V 15. minuti so gostje povedli s tremi zadetki (5:8), nato pa je sledil juriš Velike Nedelje, ki so s štirimi zaporednimi zadetki prevzeli vodstvo (9:8)

Od tu naprej prednosti Velika Nedelja ni več izpustila iz svojih rok. V zaključnem delu prvega polčasa so domačini še strnili vrste v obrambi in na odmor odšli s prednostjo treh zadetkov. Kočevje je držalo stik z nasprotnikom do 45. minute (20 : 18), nato pa je Velika Nedelja prestavila prestavo višje in slavila zmago z 30:22.