Veronika Leški: “Tekmo smo mirno pripeljale do konca brez nepotrebne drame”

Rokometašice Ajdovščine so na domačem parketu brez večjih težav ugnale ekipo Izole. Velik korak k novi zmagi so naredile že v prvem polčasu, ko so na odmor odšle z desetimi zadetki prednosti (17:7). A ni bilo za pričakovati, da bi Izolanke, ki imajo v letošnji sezoni zgolj dve točki lahko Ajdovkam predstavljale večji izziv.

Veronika Leški, rokometašica ŽRK Mlinotest Ajdovščina:
“Po dobrem uvodu nam je v drugem delu padla zbranost, tako da se je tudi razlika zmanjšala. Tekmo smo nato mirno pripeljale do konca brez nepotrebne drame.”

Borut Hren, trener ŽRK Trgo ABC Izola:
”Za nami je druga tekma v tem tednu. Prvi polčas je bil katastrofalen, nismo se držali dogovorov. V drugem delu smo se sestavili in igrali s hitrejšim pretokom žoge v napadu. Bolj smo tudi bili gibljivi, zato bi drugi del označil za korektnega.”