Za slovo poraz Slovenije proti Srbiji

Slovenska rokometna reprezentanca je nocoj odigrala zadnjo tekmo svetovnega prvenstva v Granollersu. Reprezentanca Srbije je naše ugnala s 25-31.

Slovenke so tekmo otvorile z vodstvom 2-1, nato pa je sledilo tekmno obdobje, ko so Srbkinje nanizale kar 6 zaporednih zadetkov in povedle s 7-2. Slovenke so v preostanku polčasa neuspešno lovile nasprotnice, še najbližje so jim prišle pri rezultatu 10-8, nato pa je Srbija znova prevzela pobudo. Ob polčasu je bi rezultat 14-19 v korist nasprotnic. Še najbolj je bila v prvem polčasu razpoložena Petra Kramer, ki je dosegla 4 zadetke.

V drugem polčasu je Srbija držala vodstvo, Slovenija pa se ni uspela približati na manj kot 5 golov zaostanka. Tekma se je tako odvila v korist nasprotnic, trenerski dvoboj  pa je dobil nekdanji slovenski selektor, Bregar.