Bezjak z Magdeburgom slavil pri Nordhornu

Včeraj je bilo v Bundesligi odigranih 5 tekem, na dveh pa sta sodelovala tudi naša legionarja Primož Prošt, ki je s Stuttgartom izgubil pri Wetzlarju in Marko Bezjak, ki je z Magdeburgom slavil pri Nordhornu.

Magdeburg je tekmo takoj začel silovito, v napadu so z lahkoto našli pot do gola in prvi polčas dobili z rezultatom 11-16. V drugem delu je Nordhorn zaigral malenkost bolje, kljub vsemu pa je Magdeburg zanesljivo slavil z 26-33. Marko Bezjak tokrat ni dosegel zadetka, najbolj razpoložen je bil Olafur Magnusson s 4 zadetki pri Magdeburgom in Patrik Vorlicek s 5 zadetki pri Nordhornu.

Stuttgart je gostil Wetzlar in tekmo slabše odprl, po prvem polčasu pa so zaostajali že z 12-18. V drugem delu so zaigrali precej bolje a to ni bilo dovolj za visok poraz z 24-31. Primož Prošt je zbral 3 obrambe, najbolj razpoložen na tekmi pa je bil nekdanji igralec Celja desni zunanji igralec Stefan Čavor.