Branko Predović: “Borili smo se kot ekipa”

Rokometaši Velenja so se z gostovanja v Ormožu vrnili z novo zmago. Po tekmi, ko so imeli tekmo pod nadzor, sicer v začetnem delu s prednostjo dveh golov, so na začetku drugega polčasa povedli za sedem (14:21). In če se je zdelo, da se bodo zlahka sprehodili do nove zmage pa se to ni zgodilo. Domačini so se 10 minut do konca namreč približali zgolj še na zadetek (22:23) in zdelo se je, da nas čaka razburljiva končnica. A temu vendarle ni bilo tako, saj so gostje opravičili vlogo favorita in se na koncu veselili na videz suverene zmage z rezultatom 24:30.

Branko Predović, rokometaš RK Gorenje Velenje:
“Na tekmo smo se pripravljali dva tedna in mislim, da smo pokazali izjemno borbo. Tudi rezultat kaže na to, da smo se borili kot ekipa skozi celotno tekmo in zasluženo slavili zmago.”

Velenjčani v naslednjem krogu pred domačimi navijači gostijo ekipo Krškega, še pred tem pa jih čaka tekma evropskega pokala z avstrijsko ekipo Bregenz Handball.