Branko Tamše do skalpa evropskega velikana!

Branko Tamše je na klopi hrvaškega Nexeja doživel prvi skalp evropskega velikana. Včeraj je na domačem terenu v Našicah klonil skopski Vardar, Nexe pa je dosegel svojo tretjo zmago v SEHA Gazprom ligi.

Tamše tako nadaljuje z dobrimi rezultati na klopi Nexe Našic. Kljub velikemu številu zadetkov, je ključno vlogo za zmago Nexeja odigral vratar Moreno z 16 obrambami. Potek tekme je bil turbulenten. Gostitelj je na začetku tekme povedel s 5:0, a je Vardar takoj izenačil na 5:5. Po napetem prvem polčasu, ki so ga z minimalnim vodstvom dobili rokometaši Nexeja, smo v drugem delu videli povsem boljšo igro domačinov.

V zadnjih minutah je bilo tako hitro jasno, da se bodo velike zmage na domačem terenu veselili rokometaši Nexe Našic, ki so na koncu postavili končni rezultat z 36:32.