Celjani nadigrali državne podprvake

Za rokometaši Celja Pivovarne Laško je še šesta pripravljalna tekma. Po Velenju, je bil tokratni tekmec še drugi veliki domači rival RD Riko Ribnica, tekmeca pa sta se pomerila v Zlatorogu.

Celjani so v prvih petdeset minutah dvoboja prikazali zelo dobro predstavo, čvrsto obrambo, dobre obrambe vratarjev (zaradi manjše poškodbe je manjkal Ivić) in hitro igro v napadu. Kljub temu, da je Ocvirk ponovno veliko menjal in priložnost ponudil vsem igralcem (poleg Ivića je manjkal še lažje poškodovani Grebenc in Cokan, ki je kasneje zaigral na mladinski tekmi), je razlika ves čas rastla.

Do manjšega padca v igri Celja je prišlo le v zadnjih desetih minutah, ko je Ocvirk postavo še dodatno premešal, a vseeno se je tekma končala z devetimi zadetki razlike. Končni rezultat tekme je bil 33-24.

RK Celje PL: Vujović 10 obr., Gaberšek 4 obr.: Cvetko, Mazej 2, Dragašević 3, Razgor, Marguč 1, Šarac 2, Grošelj 4, Poteko, Čepić 1, Kodrin 5, Horžen 5, Kljun 1, Leban 5, Novak 3, Načinović 1.

Vir: RK Celje Pivovarna Laško