Celjani z zmago končali turnir v Doboju

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so si včeraj na zadnji tekmi turnirja v Doboju priigrali zmago. V Slovenijo se tako vračajo z dvema zmagama in enim porazom.

Na zadnji tekmi turnirja v Doboju so si Celjani priigrali zmago. Pomerili so se z ekipo Borac iz Banja Luke.

Začetek tekme je bil zelo izenačen. Celjski rokometaši so do konca prvega polčasa prikazali pravo igro in s kar petimi zadetki razlike odšli na odmor. V drugem polčasu so nadaljevali z igro iz konca prvega polčasa ter si priigrali zmago. Tekma je bila končana z rezultatom 32:26.

V celjskem dresu je bil najbolj natančen Žiga Mlakar, ki je bil uspešen kar petkrat. Sledili so mu Žabić, Cokan in Ivanković, ki so prispevali vsak po 4 gole.