Chartres in Limoges s tesnima porazoma v Franciji

Včeraj so bile v Franciji odigrane še tri tekme na katerih so sodelovali tudi naši legionarji. Jure Dolenec, Igor Žabić in Dragan Gajić so z Limogesom izgubili na domači tekmi proti Istresu, Chartres Matica Grošlja je izgubil proti Toulusu, Nancy Luke Groffa pa je izgubil proti Saint Raphaelu.

Limoges je v 4. krogu gostil Istres in izgubil z 37-34. V prvem polčasu je Istres igral bolje in ga tudi dobil z 18-16. V drugem delu je Limoges zaigral nekoliko bolje, vednar Istres je dobil tudi drugi polčas, s tem pa tudi tekmo. Dragan Gajić je za Limoges dosegel 4 zadetke, Jure Dolenec je zadel trikrat, Igor Žabić pa je dosegel 2 zadetka.

Chartres je gostil Touluse in ponovno tesno izgubil z 33-31. V prvem in drugem delu so bili gostje boljši z zadetkom razlike in na koncu slavili z 2 zadetkoma prednosti. Matic Grošelj je za domačo ekipo dosegel 2 zadetka. Chartres trenutno zaseda 10. mesto na lestvici, Limoges pa 12.