Dobova do tesne zmage nad Loko

Danes sta se v okviru 24. kroga v Dobovi pomerila domača MRD Dobova in gostujoča Urbanscape Loka. Dobova je prišla do tesne zmage in na lestvici točkovno ujela Slovan, ima pa tudi tekmo manj.

Tekmo je bolje začela Dobova in povedla s 3-1 po zadetku Tea Jezernika. Loka je dobro odgovorila in hitro prišla do vodstva z 4-5, ko je v 12. minuti zadel Tine Gartner. Dobova je nato spet zaigrala bolje in v 25. minuti so povedli z 11-8. Polčas se je končal z 13-10 v prid Dobove.

Drugi polčas je precej bolje odprla Dobova in v 38. minuti povedla že s 17-12. Loka se je nato zbrala in zaigrala precej bolje, v 46. minuti so znižali na 20-19. V zadnjih 10. minut je Dobova vstopila s prednostjo 22-20. V zadnjih 10. minutah smo nato videli le 5 zadetkov, Dobova pa si je zmago priigrala po golu Daria Raguža v 59. minuti.

Pri Dobovi so 4 zadetke dosegli Alen Šibanc, Teo Jezernik in Klemen Mlakar, pri Ločanih pa sta jih 5 dosegla Urban Pipp in Tine Gartner.