GLASOVANJE ZA NAJ IGRALCA 1. kroga

Na krstni tekmi lige NLB v sezoni 2022/23 sta se v Ljubljani pomerili ekipi Slovana in Loke. Prvi zmagovalci so bili Škofjeločani, ki so na Kodeljevem slavili z rezultatom 24:27 (več o tekmi tukaj). Na drugi tekmi 1. kroga lige NLB so povratniki med elito, Rokometni klub Krka, gostili aktualne državne prvake Celjane. Po napetem srečanju so se zmage veselili Celjani ( več o tekmi tukaj). V športni dvorani Slovenj Gradec so v soboto z obračuni nadaljevali Velenjčani in Ribničani. Velenjčani so bolje krenili  v tekmo in si priigrali zmago z rezultatom 33:26 (več o tekmi tukaj). V Dobovi so se pomerili rokometaši Dobove in Trima. Gostje so bili v prvem krogu boljši z rezultatom 25:31 (več o tekmi tukaj). Ormožani so na Hardeku gostili Mariborčane, ki od 53. minute naprej nikakor niso našli recepta za vrnitev v boj za zmago (več o tekmi tukaj). Koprčani so v domači Bonifiki gostili Ivančane, ki so po infarktni končnici le prišli do izenačenja. Tekma je bila končane brez zmagovalca (več o tekmi tukaj). Kot zadnji pa so bili na sporedu Slovenjgradčani, ki so gostili povratnika, Rokometni klub Krško. Slovenjgradčani so v zadnjih 10. minutah le ukrotili novince, ki pa niso bili lahek nasprotnik (več o tekmi tukaj).

Znova smo za vas pripravili glasovanje za najboljšega igralca 1. kroga Lige NLB. Glasujete lahko spodaj.*