Ig in Grosuplje brez zmagovalca

Tekma med Igom in Grosupljem se je končala z rezultatom 29:29. Sosedski derbi je bil poln napetih trenutkov in sprememb rezultata. Predvsem pa je tekmo zaznamovala izjemno napeta končnica.

Prvi so do vodstva z 1:0 prišli domačini, a so gostje iz Grosuplja hitro izenačili. V 9. minuti so Ižanci prišli do +3 (7:4). To vodstvo pa ni trajalo dolgo. že v 16. minuti so gostje po zadetku iz 7 metrov izid poravnali. Do konca polčasa smo gledali zelo izenačeno igro in prvi del se je končal s 13:13.

Začetek drugega polčasa je bil zelo podoben začetku tekme. Prvi so zadeli domači, gostje pa so takoj izenačili. V 40. minuti so Grosupeljčani prišli do prednosti 3 zadetkov (20:17). To vodstvo so držali vse do 56. minute, ko so s 4 zaporednimi zadetki Ižanci celo povedli za gol. Do konca tekme je Grosuplju uspelo ponovno izenačiti in tako se je tekma končala z rezultatom 29:29.