Kavtičnik do zmage, Jurečič in Sikošek Pelko s porazom v Franciji

Včeraj so bile v Franciji odigrane zaostale tekme. Jan Jurečič je z Dunkerquejem izgubil pri Aixu, Domen Sikošek Pelko je s Tremblayem izgubil pri Creteilu, Vid Kavtičnik pa je z Nimesom premagal Chartres.

Vid Kavtičnik je z Nimesom gostil Chartres in visoko slavil z rezultatom 34-20. Nimes je tekmo nadzoroval od samega začetka in polčas dobil z rezultatom 19-10. V drugem delu so nadaljevali z dobro predstavo in zanesljivo slavili. Vid Kavtičnik je za Nimes prispeval 1 zadetek.

Dunkerque je gostoval pri Aixu in izgubil z 29-24. Aix si je vso prednost priigral v prvem delu saj se je drugi polčas končal z izenačenim rezultatom 15-15. Jan Jurečič je odigral odlično tekmo za Dunkerque in prispeval 5 zadetkov.

Creteil in Tremblay sta se pomerila v dokaj izenačeni tekmi, ki pa je nakoncu pripadla Creteilu z rezultatom 24-20. Domen Sikošek Pelko je za Tremblay prispeval 1 zadetek.