Krimovke v Stožicah napolnile gol Velenjčank

Krimovke so danes v Stožicah odigrale obračun 6. kroga prvenstva, na kateri so Velenjčanke ugnale z izidom 34-15.

V uvodnih minutah so si domačinke s petimi zaporednimi goli priigrale lepo prednost ter slednjo do polovice polčasa povišale na +6 (9-3). Tudi v nadaljevanju so Krimovke vladale na igrišču ter si v zaključku polčasa priigrale prednost 11 zadetkov. Ekipi sta na odmor odšli ob rezultatu 18-7.

Tekma, ki je bila odločena že v prvem polčasu, se je nadaljevala z enosmernim prometom proti vratom Velenjčank. Prednost domačink se je tekom drugega polčasa še višala. Ob vstopu v zadnjih 10 minut tekme so domačinke vodile že za ogromnih 15 zadetkov, obe ekipi pa sta le še čakali zadnji zvok sirene. Tekma se je končala z visoko zmago Krimovk z rezultatom 34-15.

Pri domačinkah je 6 zadetkov dosegla Alja Varagić, pri Velenjčankah pa je bila z naskokom najbolj razpoložena Nastja Ferenc, ki se je podpisala pod 7 zadetkov.