Ljubljančanke do nove zmage

Na uvodni tekmi 9. kroga prve ženske rokometne lige so rokometašice Krima Mercatorja prišle do zanesljive zmage proti Velenju.

Začetek srečanja je bil izenačen, Velenjčanke pa so do 10. minute še držale priključek z gostiteljicami. Nato so se Ljubljančanke vseeno uspele odlepiti in ob polčasu so vodile za 10 (21:15). Velenjčanke v drugem polčasu nikakor niso uspele zadeti, dosegle so le 7 golov. Krimovke niso popuščale, prednost so le še povečevale in na koncu zmagale z veliko razliko 29 golov.

Nataša Derepasko, trenerka Krima je po tekmi povedala: “Zadovoljna sem, da smo na vseh treh tekmah dokazale, kako kakovostna ekipa smo. Pokazale smo, da lahko zapremo obrambo in hitro preidemo v napad. Zdaj se moramo vrniti na treninge in se pripraviti na tekmi proti CSKA-ju.”