Loka in Sviš brez zmagovalca

Zadnja današnja tekma Lige NLB je pripadla rokometašem Urbanscapa Loke in Sviša iz Ivančne Gorice. Napeta tekma do zadnjega izdihljaja tekme se je končala z delitvijo točk.

Tako kot ostale tekme današnjega dne, je bila tudi zadnja tekma napeta in enakovredna. V prvem polčasu smo bili priča zelo izenačeni tekmi, s kar skupno sedmimi izključitvami. Z dvema zadetkoma prednosti so na odmor odšli varovanci Aleksandra Polaka (13:15).

Večino prvega dela drugega polčasa so minimalno prednost držali Dolenjci. Z zadetkom Cingesarja v 38. minuti se je tehtnica prevesila na stran Škofjeločanov. Prednost so držali vse do 60. minute, ko je nato Domen Košir z dvema zaporednima zadetkoma poskrbel za izenačenje. Tekma je bila končana z rezultatom 32:32.

RD URBANSCAPE LOKA : RK SVIŠ IVANČNA GORICA 32:32 (13:15)

Batagelj 8, Atanasov 5; Justin 9 (6), Zavodnik 6.