Koprčani morali priznati premoč Slovenjgradčanom

Koprčani so danes v Modri dvorani v Hrpeljah ob 19. uri gostili tekmece iz Slovenj Gradca. Kljub borbi, ki so jo prikazali Koprčani, so morali priznati premoč Korošcem.

Tekma v Modri dvorani v Hrpeljah nam je postregla z napeto in borbeno igro. Ekipi sta si izmenjevali vodstvo, na koncu pa so na odmor z dvema zadetkoma prednosti odšli varovanci Ivana Vajdla (13:15).

Celoten prvi polčas so z minimalno prednostjo vodili Slovenjgradčani. Prvo in najvišjo prednost na tekmi so si priigrali v 58. minuti z zadetkom Roka Cvetka (24:29). Kljub temu, da so v zadnjih dveh minutah popustili so se domov odpravili z novima točkama. Trenutno se Slovenjgradčani nahajajo na 7. mestu lestvice s petimi osvojenimi točkami.

RD KOPER : RK SLOVENJ GRADEC 28:30 (13:15)

Poklar 7 (3), Kete in Bratkovič (1) po 4; Cvetko 8, Eskeričić 4 (2).