Ormožani do tesne zmage nad Krčani

Ormožani so v soboto ob 19. uri v domači dvorani gostili povratnike v Ligo NLB, ki so trenutno še brez zmage. Rokometaši Jeruzalema Ormoža so nad Krčani osvojili težko priigrani točki.

Na Hardeku smo danes spremljali napet in enakovreden boj od prve minute. V prvem polčasu je vse potekalo brez presenečenj. Na odmor so z zadetkom prednosti odšli gostje iz Krškega. Ob koncu prvega polčasa tekme je semafor kazal rezultat 13:14.

Tudi v drugem polčasu smo spremljali napeto tekmo in videlo se je, da sta ekipi odlično pripravljeni. V zadnji minuti tekme je bil rezultat izenačen. Zmagoviti gol in novi dve točki je Ormožanom v zadnjih izdihljajih tekme priigral Nik Ćirović z zadetkom sedemmetrovke. Tekma je bila končana z rezultatom 31:30.

RK JERUZALEM ORMOŽ : RK KRŠKO 31:30 (13:14)

Ćirović 13 (2), Bogadi 7; Sintič 9 (1), Novak 5.