Luka Žvižej: »Nimamo kaj, moramo iti naprej«

RD Urbanscape Loka : RK Maribor Branik

Na gostovanju RK Maribor Branik v Škofji Loki pri RD Urbanscape Loka so gostje, kljub odsotnostim začeli dobro. Ob polčasu so zaostajali za tri gole ob rezultatu 15:12. Šele v enajsti minuti drugega polčasa so Mariborčani dosegli gol iz igre, a je bilo takrat že prepozno. Škofjeločani so na koncu slavili z rezultatom 30:22 in se veselili šeste zmage v sezoni. Kaj so po porazu povedali v taboru mariborske ekipe?

Luka Žvižej, trener RK Maribor Branik:

»Na žalost so nas spet drago stale te naše napake. Predvsem v napadu jih je bilo preveč. Res je, da se nam poznajo vse odsotnosti, ampak vseeno bo potrebno te napake v napadu popravit, biti bolj zbran pri zaključkih v napadu. Nimamo kaj, moramo iti naprej, dvigniti glave in se pobrati ter na naslednji domači tekmi z borbeno predstavo narediti vse, da osvojimo obe točki.«