Maribor na obali gladko opravil z Izolo

Izolčani so danes doma klonili s 25:31 klonili proti Mariboru. Gostujoči rokometaši so nadzorovali praktično celotno srečanje in predstavnikom z obale na srečanju niso pustili niti do izenačenja.

Visoko prednost so si Mariborčani nabrali že po dobrih desetih minutah in z rezultatom 7:1 že napovedali gladko zmago. Svoj drugi gol je Izola zadela šele v trinajsti minuti. Do konca prvega dela so domači razliko uspeli malce zmanjšati, ta se je končal s 16:12 v korist Maribora.

V drugem polčasu, ki so ga naprej nadzorovali gostje je najbolj odmeven dogodek padel z rdečim kartonom Izidorja Budje, kar pa njegovih soigralcev ni vrglo iz tira. Tekmo so mirno in z visoko razliko pripeljali do konca.

Pri Izolčanih je bil najbolj natančen Andraž Velkavrh z osmimi zadetki, še dva več je na gostujoči strani zabil Tadej Sok.