Nina Žabjek: “Zadeve smo postavile na pravo mesto”

Po včerajšnji tekmi, ki jo je slovenska ženska reprezentanca dobila proti Kosovu z 32:23, je svoje misli poleg selektorja Bregarja strnila tudi Nina Žabjek.

BREGAR SPOČIL PRVOKATEGORNICE

Žabjekova se zaveda, da so igralke Kosova veliko manj kvalitetne od naših reprezentantk. V prvem polčasu se je v zadnjih minutah našim malo ustavilo, kot pravi Nina Žabjek, a so se hitro zbrale: “Tekmo smo dobro odprle, dosegle številne lahke gole in povedle za šest, sedem zadetkov, nato pa se nam je malce ustavilo. V začetku drugega polčasa smo zadeve postavile na pravo mesto in zasluženo zmagale,” je dejala strelka petih zadetkov, kar jo je uvrstilo na drugo mesto najboljših strelk slovenske reprezentance na tekmi proti Kosovu.

Slovenke so prišle do prve zmage v kvalifikacijskem obdobju za EP 2020, ki bo na Danskem in Norveškem.

SLOVENIJA – KOSOVO 32:23 (16:10)