Novak po visoki zmagi Celja: “V prvem polčasu nekako nismo prišli v svoj ritem”

Celjski rokometaši so v 17. krogu domačega prvenstva v Zlatorogu gostili ekipo iz Dobove. Gostje, ki so se v prvem polčasu lepo zoperstavili nasprotniku, so morali rokometašem Celja Pivovarne Laško v nadaljevanju priznati premoč.Celjani po visoki zmagi (37:18) tako ostajajo neporaženi v Ligi NLB.

Domen Novak, rokometaš Celja Pivovarne Laško: »V prvem polčasu nekako nismo prišli v svoj ritem, v obrambi smo gostom puščali preveč priložnosti za strele. V drugem delu smo se zbrali, svoje sta dodala tudi vratarja in zasluženo se veselimo novih dveh točk.«

Tilen Leben, vratar Dobove: »Na začetku tekme smo izkoristili nezbranost Celjanov. Potem pa so Celjani začeli igrati bolje, nam pa na drugi strani ni steklo niti v napadu niti v obrambi. Nismo se držali dogovorov in končni rezultat kaže realno sliko.«