Ogabne scene na tribunah med tekmo za prvaka Makedonije!

V makedosnkem prvenstvu se bo o prvaku odločalo med Vardrjem in Eurofarm Pelisterjem. Ekipi bosta odigrali dve tekmi, prvo so brez večjih težav dobili igralci Vardarja. Tekma pa ni potekala nemoteno, prekinilo jo je razgrajanje obojnih navijačev, ki so v dvorano prinesli pirotehniko in razgrajali na tribunah ter parketu.

Še pred dnevi sta se sestala predsednika obeh najboljših makedonskih klubov Mihajlo Mihajlovski in Zoran Sterjev, ki sta se vzajemno zavzela za potek obeh tekem znotraj športnih okvirov. Obe ekipi sta namreč poznani po svojih gorečih navijačih, najbolj vroče na tribunah pa postane ravno takrat, ko se pomerita ti dve ekipi. A očitno je bil njun sestanek zaman…

Začetki kaosa segajo že v 12. minuto, ko je slovenski reprezentančni vratar Urban Lesjak v glavo dobil, kot kaže, kovanec. Tekma se je po kratkem premoru sicer nadaljevala, a je zadeva na tribunah na žalost le eskalirala.

View this post on Instagram

A post shared by Handballtransfers (@handball.transfers)

Vardar je dobil prvi polčas z rezultatom 13:10, na koncu pa so domači slavili z 31:24.