Pascual v Ligi prvakov debitiral z zmago nad Kielcami!

Novopečeni trener romunske Dinamo Bukarešte, Xavier Pascual je včeraj v novem klubu debitiral v EHF Ligi prvakov. V Romuniji je gostoval ambiciozni poljski velikan Lomza Vive Kielce. Poljaki so se tekmi prvega kroga Lige prvakov opekli in premoč priznali ekipi pod vodstvom bivšega trenerja Barce (32:29).

Ekipi sta bili sicer večino tekme povsem izenačeni, čeprav so imeli gostitelji ob polčasu prednost petih zadetkov. Poljaki so se v drugem delu tekme vrnili s serijo zadetkov, vprašanje zmagovalca pa je bilo rešeno na koncu tekme. Zadnje štiri minute je poljski motor ugasnil in varovanci Talanta Dujshebaeva so zabeležili prvi poraz v novi sezoni Lige prvakov.

Odlično tekmo je odigral član Dinamo Bukarešte, brazilski novinec Raul Nantes, ki je iz enajstih poskusov dosegel enajst golov.

C.S. Dinamo Bucuresti – Lomza Vive Kielce 33:29 (16:12)