Slovenci klonili proti Egipčanom

Slovenska kadetska reprezentanca je danes odigrala tekmo osmine finala SP v Skopju proti vrstnikom iz Egipta. Kljub odlično razpoloženemu vratarju Slovenije Miljanu Vujoviću so Slovenci prvi polčas odigrali slabo.

Slovenci so v tekmo krenili brez pravega naboja. Egipčani so hitro povedli s 3 : 0, za prvi zadetek Slovenije pa smo morali čakati do 7. minute (3 : 1). V naslednjih nekaj minutah je slovensko reprezentanco v igri držal izjemno razpoloženi Vujović, ki je zbral ogromno obramb z vseh pozicij. Slovenci so v 9. minuti prišli na le gol zaostanka nato pa so an plin stopili Egipčani, ki svojo prednost do konca polčasa zvišali na 16 : 8.

V začetku drugega polčasa so se Slovenci nekoliko zbrali in prišli na -3. Po odličnih uvodnih minutah v drugem polčasu je sledil ponoven padec Slovencev, ki jih je stal morebitnega povratka v igro za zmago. Četa Janija Klemenčiča je tako tekmo izgubila s 30 : 23.