Slovenj Gradec dobil srečanje proti Dobovi

V Slovenj Gradcu sta se merili moštvi Slovenj Gradca in Dobove. Obe ekipi sta bili pred medsebojnim srečanjem v seriji dveh zaporednih zmag. Tokrat so se zmage veselili Slovenjgradčani, ki so bili uspešnejši s  33-31.

Tekma je potekala izredno izenačeno. V 6. minuti sta bili ekipo izenačeni na 3-3, nato pa so Dobovčani nekoliko pobegnili. Pobegnili so že na 3 zadetke prednosti, a so jih Slovenjgradčani hitro ujeli. Do konca polčasa je tempo nato narekoval Slovenj Gradec in polčas z zadetkom Roka Cvetka dobil s 16-13.

V drugem polčasu so domači pobegnili na 21-17, a so se pred zadnjimi 10. minutami gostje povsem približalo (26-25). Kljub temu je Slovenj Gradec končnico obrnil v svojo korist in zmagal s 33-31.