Slovenjgradčani na račun črnih minut Ormoža do nove zmage

Tekmo med Slovenjgradčani in Ormožani so z zadetkom otvorili domačini. Do 8. minute se razlika v zadetkih ni povečala za več kot dva gola, v 11. minuti pa so domačini povedali za tri zadetke (6-3). Nekaj minut jim je vodstvo uspelo držati, v 21. minuti pa so gostje prišli do izenačenja in trenerja domačih prisilili v minuto odmora. Do konca prvega polčasa sta obe ekipi zadeli še nekaj golov ter na odmor odšli z rezultatom 15-14.

Drugi polčas so z zadetkom pričeli gostje in rezultat izenačili. Z dobro igro v naslednjih minutah so v 38. minuti Ormožani prišli do prednosti dveh zadetkov. Domačini so izid hitro izenačili ter ga do 48. minute obrnili v svoj prid. Z delnim rezultatom 6-0 so v 55. minuti prišli do prednosti štirih zadetkov (28-24) in gostom iz Ormoža uničili sanje o pozitivnem rezultatu na današnji tekmi. Po slabih minutah so Ormožani sicer še nekajkrat zadeli, ampak bilo je premalo, da bi lahko rezultat obrnili v svoj prid. Tekma se je končala z rezultatom 30-28.

Med Slovenjgradčani se je med strelce kar 8-krat vpisal Vid Levc, za goste pa je zgolj zadetek manj zadel David Bogadi.